AVUKATLIK

HİZMETLERİ

HUKUKİ DANIŞMANLIK

HİZMETLERİ

ARABULUCULUK

HİZMETLERİ

Hukuk Büromuz hukuki problemleriniz için kalıcı çözümler üreterek hayatınızı kolaylaştırır

Hemen iletişime geçerek siz de ofisimizin gücünü yanınızda hissedin

YAKLAŞIMIMIZ

Hukuk Büromuz, kurulduğundan bugüne kadar geçen süre içerisinde, mevcut hukuk sisteminden kaynaklanan her türlü ihtilafa çözüm getirmekle birlikte; aile hukuku, fikri mülkiyet, ceza hukuku, şirketler hukuku alanlarında yoğunlaşmıştır. Büromuz faaliyetlerini, hukukun üstünlüğü ve evrensel hukuk anlayışıyla titizlik, bilgi, hız ve güven temel prensipleriyle şirin ilçemiz Fatsa’da sürdürmektedir.

Büromuz, dava takibinin yanı sıra, muhtemel ihtilafları en aza indirmek gayesiyle müvekkillerine dinamik ve etkili danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Başarının sırrı, doğru bilgiye hızlı erişimdir ilkesi çerçevesinde müvekkil ihtiyaçları tam ve eksiksiz tanımlanarak kaliteli bir hizmet sunumu esaslı bir çalışma anlayışı benimsenmiştir.

Gelişen dünyada, bu globalleşmeye paralel olarak toplumun hukuk ve düzen alanındaki ihtiyaç ve ihtilafları da hızla değişmektedir. Büromuz bu değişim içinde avukatlık ve hukuk danışmanlığının sadece ihtilafları çözmek değil, aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğu inancıyla, hukukun işlemesini, güç ve statik kurallardan oluşan bir bütün değil, sürekli gelişen yaşamın bir parçası olarak görerek, uyuşmazlıkların çözümü ve analizinde kalıplara bağlı yaklaşımın yerine geniş bir vizyon, öngörü ve süratle çözümlere ulaşmak amacıyla hareket etmeyi prensip edinerek, müvekkil ile kurulacak ilişkinin ilk kuralının, mesleki ve özel hayata dair paylaşılan tüm bilgilerin gizlilik çerçevesinde, özenle saklanması gerektiği bilincine sahip olarak, başlanan hukuksal sürecin her aşamasında müvekkili bilgilendirme prensibiyle hareket ederek hizmet veren bir hukuk ve danışmanlık bürosudur.

 

 

Zamanın ilerisinde itibarlı ve çözüm odaklı hukuk ve danışmanlık ofisi

Ofisimiz hukukun hayatın her alanını kapsadığı ve bütün hukuki konuların bir ofisin faaliyet alanında olmasının gerçekçi olmadığı olgusundan hareketle, belirli bir alanda uzmanlaşmanın gerektiğinin bilinci ile çalışma mevzuatı alanında uzmanlaşmıştır. Bu doğrultuda Hasan Erdem Hukuk ve Danışmanlık 1993 yılından itibaren, hukuka, temel haklara, çalışan ve işveren barışına katkıda bulunacak şekilde çözüm odaklı olarak çalışma mevzuatı alanında çalışmakta, işçi – işveren taraflarının ayrılmaz bir bütün oluşturduğu gerçekliğiyle ve çalışma hayatının taraflarının içinde bulunduğu koşullar ve talepleri gözeterek, çalışanların bilinçlendirilmesi çalışan haklarının sağlanmasını hedeflerini gerçekleştirirken, diğer yandan işverenin haklarının ve insan kaynakları çözüm odaklı süreçlerinin yönetiminin de gerçekleştirilmesi amacına yönelik olarak faaliyette bulunmakta, danışmanlık, dava takibi, arabuluculuk yapmaktayız.

AVUKATLIK →
ARABULUCULUK →
DANIŞMANLIK →
TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ →
EĞİTİM →
BOŞANMA →